Paslanmaz Korkuluk 22 1, Paslanmaz Korkuluk / Trakya Paslanmaz

Paslanmaz Korkuluk

Paslanmaz Korkuluk İmalatı yapan Trakya Paslanmaz Olarak Uzman Teknik Personel, Geniş makina Parkuru ve Güler Yüzlü Sevkiyat ve Montaj Ekiplerimiz İle Türkiye’nin Her Yerine Paslanmaz Korkuluk İmalatı Yapmaktayız. Korkuluklar, kullanım amacı dolayısıyla paslanmaz malzemeden üretilmelidir. Çünkü su ve neme maruz kalan metal paslanır ve dayanıksız hale gelir. Bu nedenle kullanılan aksesuarlar ve montaj malzemeleri dahil bir korkuluk paslanmaz malzemeden üretilmelidir. Paslanmaz korkuluk imalatı ve montajı yapan Trakya Paslanmaz, üretimini yaptığı tüm korkulukların montaj malzemeleri dahil her parçası paslanmaz metalden oluşmaktadır. Uzman kadrosu ile firmamız, imalattan montaja kadar her aşamada kusursuz hizmet vermektedir.

Paslanmaz Korkuluk Modelleri

Trakya Paslanmaz’da paslanmaz korkuluk modelleri yatay emniyetli ve dikey emniyetli olarak iki şekilde imal edilmektedir. Yatay emniyetli paslanmaz korkuluk modellerimiz, müşterilerimiz tarafından en çok tercih edilen ekonomik bir korkuluk sistemidir. Yatay emniyetli korkuluk sistemlerinde, emniyeti sağlamak için kullanılan profiller veya borular, yere paralel olarak döşenmektedir. Dikey emniyetli korkuluk sistemlerimiz ise genellikle küçük yaşta çocukların tırmanmasının engellenmesi için kullanılmaktadır. Bu sistemde bulunan emniyet boruları/profilleri, yere dikey olarak monte edildiği için tırmanması oldukça güçtür.

Paslanmaz Merdiven Korkulukları

Paslanmaz Korkuluk denilince ilk aklınıza gelecek korkuluk modelli “paslanmaz merdiven korkuluğu” dur. Korkuluk sektöründe en çok rekabet merdiven korkuluk modelleridir. Paslanmaz sektöründe en çok adını duyurduğu hızlı gelişiminde en çok yararlı olan modeli paslanmaz merdiven korkuluktur. Çünkü Paslanmaz merdiven korkuluğun özellikleri diğer korkuluklara göre daha çok avantajı ile sektöre girdiği ilk günden bu güne kadar önemli özellikleri ile korkuluk sektöründe olmazlar arasında yer almaktadır.

Paslanmaz Balkon Korkulukları

Balkon korkuluğu, diğer korkuluk türlerinde olduğu gibi sağlamlığı ile ön planda olması ve itina ile monte edilmesi gereken korkuluk türüdür. Aksi takdirde pek çok kazaya ve ölüme sebep olunabilir. Trakya Paslanmaz olarak ürettiğimiz paslanmaz balkon korkulukları, binanızı ve yaşam alanlarınızı güvene almakla kalmaz şık ve modern bir görünüm kazandırır. Modern mimarileriniz dahil her alanda hizmetinizdeyiz. Paslanmaz dış balkon korkulukları ya da Fransız balkon korkulukları da denilen küçük korkulukların da üretimi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Paslanmaz Korkuluk Fiyatları

Paslanmaz korkuluk fiyatları, tamamen sistemde kullanılacak malzemeye ve projenize göre seçildiğinden, net bir fiyat vermek mümkün değildir. Merdiven, balkon, bahçe…vb alanlarda kullanılan paslanmaz korkuluk modelleri, farklı projeler için farklı büyüklük ve yapıda tasarlanmaktadır. Siz de aklınızdaki projeyi gerçekleştirmek ve ayrıntılı bilgi almak için web sitemiz üzerinde bulunan iletişim kanallarından bize ulaşabilirsiniz.